ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Před vstupem do solné jeskyně byste si měli přečíst tyto často kladené dotazy. Předejdete tak případným problémům a můžete se dozvědět důležité věci, které jste možná nevědeli.

1. Musím se do Solné jeskyně předem objednat?

Ano, do Solné jeskyně je nutné se objednat na telefonním čísle 491 523 464 nebo 731 151 590. Doporučujeme si rezervovat místo nejméně 1 až 2 dny dopředu.

2. Jak mám přijít do Solné jeskyně oblečen?

Doporučujeme spíše oblečení s delším rukávem. V Solné jeskyni se teplota pohybuje okolo 24°C. Pokud by Vám byla zima, u každého lehátka jsou k dispozici deky na přikrytí.

3. Na co všechno solná jeskyně působí?

Indikace Solné jeskyně naleznete v kategorii Využití Solné jeskyně.

4. Jak často mám solnou jeskyni navštěvovat?

V případě zdravotních problémů doporučujeme absolvovat 10 až 15 návštěv. Ideální je rozložení těchto návštěv do 2 až 3 týdnů. Nejdůležitější je 1. týden (tzv. startovací), kdy by klient měl absolvovat 3-4 návštěvy, 2.-3. týden doporučujeme 2-3 návštěvy.

5. Nabízíte slevové permanentky?

Ano, k dispozici jsou permanentky na 5 nebo 10 vstupů za zvýhodněnou cenu. Cenu těchto permanentek naleznete v sekci ceník. Permanentku je možné zakoupit na recepci solné jeskyně.

6. Nabízíte speciální hodiny pro maminky s dětmi?

Naše jeskyně má pobyty rozděleny zvlášť pro dospělé a pro maminky s dětmi. Chceme tímto dospělým zaručit klidnou relaxaci a naopak dětem maximální volnost. Během procedury mají děti možnost využít připravených hraček nebo se mohou zaposlouchat do pohádek a písniček.

Před vstupem do solné jeskyně si přečtěte často kladené dotazy a provozní informace.

Pro zjištění volného termínu pro vstup do solné jeskyně nás kontaktuje telefonicky nebo přes formulář v sekci rezervace online. Kontaktní informace naleznete v sekci kontakt.

Navštivte sekci informace na našich stránkách, kde nalezneze užitečné rady, využití solné jeskyně, provozní informace, bonusové programy a zajímavé poznatky o solné jeskyni.

ODBORNÉ NÁZORY

Prof. MUDr. Jiří Homolka, DrSc.

přednosta I. plicní kliniky 1. LF UK a VFN

Léčivé účinky soli jsou známé celá staletí, dnes se k tomuto zdroji zdraví  vracíme. Příkladem je léčba, jakou podstupovali pacienti v 30. letech 19. stol. v solném dole...Zobrazit více

Prim. MUDr. Hana Zelenková, Ph.D.

Dermatovenerolog

Mnohá odborná pracoviště a lázně výrazně rozšířily své bohaté léčebné prostředky o unikátní zařízení - mikroklimatické jódové solné jeskyně. Pobyt v jeskyni...Zobrazit více

MUDr. Vladimír Volf, Ph.D.

Klinika dětí a dorostu FN KV Praha

Léčba různých chorob v solném mikroklimatu se praktikuje již mnoho let. Metodu inhalace soli rozptýlené ve vzduchu využívali úspěšně již staročeští lékaři...Zobrazit více

FOTOGALERIE

ZOBRAZIT GALERII